ריצוף חוץ

בוחרים ריצוף נכון

בשנים האחרונות החלה מגמה בה יותר ויותר אדריכלים ומעצבים שמים בחשיבות עליונה את עיצוב כניסת הבית, החצר והמרפסת והתאמת עיצוב החוץ לפנים. מגמה זו הופכת את בחירת הריצוף למרפסת ולחצר למשימה חשובה. אם אתם קוראים את שורות אלו כנראה שגם אתם מגשימים את חלומם של רבים וצועדים לקראת בית עם מרפסת או חצר. אז איך בוחרים ריצוף חוץ? מה ההבדלים המשמעותיים לריצוף פנים ולמה צריך לשים לב? המשיכו לקרוא.

מבחר ריצופי חוץ מחכים לכם בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

איך לבחור ריצוף חוץ?

ישנם סוגים רבים של ריצוף ועלינו לבחור את המתאים ביותר. הכנו עבורכם כמה פרמטרים אליהם צריך להתייחס:
1. גודל המרצפות, עלינו להתאים את גודל המרצפות לשטח המיועד לריצוף.
2. סוג האבן: ישנם סוגים רבים של אבנים לריצוף. עלינו לבחור אבנים חזקות ועמידות שישרדו את תנאי החוץ למשך שנים רבות. אצלנו בתצוגה תוכלו למצוא מבחר רחב של ריצוף חוץ עמיד, למשל: אבני בלוסטון, טרוורטין, פישבון , פורצלן ועוד.
3. צבע הריצוף- חשוב להתאים את צבע המרצפות לגינה ולחיפויי האבן של הבית.
4. התחשבות בתנאי החוץ- מומלץ לבחור למרפסת ריצוף נוגד החלקה "אנטי סליפ".

 

ריצוף חוץ לגינה באבן טרוורטין
טרוורטין לריצוף חוץ
חיפוי אבן וריצוף חוץ מבית אליסטון

מה ההבדלים בין ריצוף פנים לריצוף חוץ?

מרצפות חוץ לרוב שונות מאוד מריצוף פנים. מרצפות החוץ צריכות להיות עמידות  בפני תנאי מזג האוויר ומותאמות לשמש החזקה, לגשם ואף למזג אוויר קיצוני יותר. המומחים של אליסטון יודעים להתאים עבורכם את המרצפות המתאימות לאיזור מגוריכם ולחצר הבית שלכם תוך התחשבות בכלל הפרמטרים.

למה כדאי לשים לב כשבוחרים ריצוף לחצר הבית?

אנחנו פה בשביל לעזור

צוות המומחים של אליסטון בניצחו של אלי אטון- בעל וותק של 30 שנה בעולם האבן והשיש פה עבורכם. נשמח לעזור לכם להתאים את הריצוף המושלם המושלם עבור החצר הגינה או המרפסת ואף לסייע בביצוע ההתקנה.

שאלות נפוצות

על איזה אבן אתם ממליצים לריצוף החצר?

ישנם סוגי ריצוף רבים המתאימים לריצוף החצר. אנו מתאימים את הריצוף לסביבה ולנראות הבית עצמו מתוך המבחר הרחב שקיים אצלנו. ישנם דרכים לרצף את שבילי החצר ולשמור על נראות טבעית, למשל ריצוף שבילי החצר באבני מדרך.  או ריצוף שבילים בבזלת פורפידו 

ריצוף החצר בבזלת אמורפית
ריצוף שביל בחצר בבזלת פורפידו

האם אתם מספקים רק ריצוף ?

חברת אליסטון מספקת מבחר סוגי שיש ואבן לחיפויי אבןאבני מדרך, בריקים, שיש למטבח ועוד מגוון תחומים. את השירותים אנו מספקים גם ללקוחות פרטיים וגם לקבלנים אדריכלים ומעצבות פנים. 

אלי ושלו אטון
שלו ואלי אטון- 30 שנות ניסיון בעולם האבן והשיש