ריצוף פנים

אם הגעתם לעמוד זה סביר להניח שאפשר להגיד שלייף סטיל ועיצוב פנים הם שם נרדף אליכם. בשנים האחרונות המודעות לעיצוב פנים תופסת תאוצה וניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר מעוניינים לעצב את הבית שלהם בהתאמה אישית יחד עם ריצוף פנים איכותי. אם עד לפני עשרות שנים אנשים היו מתייחסים לעיצוב הבית באופן הפונקציונאלי והפרקטי ותו לא ניתן לראות כי היום עיצוב הבית הוא חלק אינטגרלי מחיי היום יום – דרך ריצוף פנים איכותי ניתן לשלב בהרמוניה מושלמת עיצוביות, פונקציונאליות ומודרניות. אתם בטח שואלים איך? אנשי המקצוע של אליסטון פה כדי לעשות לכם מעט סדר.

אם כבר ריצוף: ריצוף פנים באבן טבעית

ישנם לא מעט חומרי גלם איתם תוכלו לעשות ריצוף איכותי ויעיל לבית שלנו, אך אם אתם שואלים אותנו יש חומר אחד המתעלה מעל כולם הלו הוא האבן הטבעית. אבן טבעית היא הדרך המושלמת לייצר בחלל אווירה יוקרתית, מודרנית ואלגנטית אך באותה נשימה לא לשכוח גם מעניין הפונקציונאליות והיתרונות הרבים שיש לריצוף עם חומר זה.

אבנים טבעיות: יורדים לעובי הקורה

כאשר אנחנו מדברים על אבנים טבעיות אנו מדברים על לא מעט "חומרים" אשר אנחנו מכירים אך בנויים מן האבן – שיש, גרניט, אבן חול, צפחה, טרווטין ואפילו אבן גיר הם רק חלק קטן מן הסוגים אותם אנו רואים, כל אלו נחשבים אבנים טבעיות וניתן לראות להם לא מעט שימושים הן בריצוף פנים והן בחיפוי חוץ של הבית היות ויש להם לא מעט יתרונות.

ריצוף אבן טבעית לבית: לא מעט יתרונות

בכל הקשור לריצוף הבית אין ספק שאבן טבעית היא המנצחת העיקרית בכל פרמטר, כמו כן ניתן לראות לא מעט יתרונות בגללם הפכה האבן לכה פופולרית:

  • היצע רחב ומגוון אפשרויות

כאשר אנחנו מדברים על אבן טבעית אנו רואים אין ספור סוגים שונים של אבנים, טקסטורות ומרקמים. ניתן לייצר מראה מודרני, מראה כפרי, מראה עתיק, מראה וינטג' ואף מראה יוקרתי וכל אלו דרך אבנים טבעיות.

  • עמידות גבוהה

בין הדברים שחשובים לנו כשאנחנו מרצפים את הבית זה לדאוג לעמידות גבוהה, אבן טבעית נחשבת לאחד החומרים העמידים בטבע.

  • מחיר אטרקטיבי ונוח

היות וקיימים סוגים רבים של אבנים אפשר להגיד בפה מלא כי השוק מלא באין ספור סוגים, טקסטורות ומרקמים – כל אלו הופכים את עולם האבן לנגיש יותר. כתוצאה מכך אנו רואים מחירים אטרקטיביים ונוחים.

  • ניתן לעצב בהתאמה אישית

אבן הוא אחד החומרים העיצוביים ביותר, למעשה ניתן לעצב אריחים בהתאמה אישית מלאה לצרכיו של הלקוח. אלו יכולים להיות לפי צבע, מרקם וטקסטורה. כמו כן, פעמים רבות ניתן להוסיף איורים שונים בהתאם לאפיון החלל.

ריצוף פנים: בוחרים באנשי המקצוע של אליסטון

כאשר אנחנו מדברים על ריצוף פנים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואנו מדברים על מלאכה המשפיעה לא מעט בכל הקשור לעיצוב הפנים של הבית, כמו כן גם מבחינה פונקציונאלית. ריצוף איכותי בעל עמידות גבוהה ישרת את דיירי הבית לאורך זמן ויתן להם שקט נפשי לצד עיצוביות מרשימה. חברת אליסטון מתמחה בכל הקשור לריצוף פנים באמצעות אבן טבעית ושיש ובעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ – 30 שנה. במשך השנים עבדנו אל מול אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים וניתן להגיד כי הפכנו להיות בחירת "ברירת המחדל" של אלפי משקי בית בישראל. ריצוף פנים מתחיל באליסטון – אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום!