ריצוף מדרגות

מעלים את עיצוב הבית בכמה קומות

חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית הוא עיצוב גרמי המדרגות. מתן דגש על עיצוב המדרגות יעניק  לביתכם מראה יוקרתי ומיוחד אשר ישדרג את נראות הבית ויגרוף מחמאות והתפעלות מכל אורח שיגיע לביקור.
כיום מרבית חיפויי המדרגות נעשים בעזרת שיש ואבן. אצלנו באליסטון תוכלו למצוא מבחר רחב של סוגי אבנים ושיש למדרגות במגוון רחב של צבעים וטקסטורות. בואו נתחיל

מבחר רחב של ריצוף למדרגות מחכה לכם בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

מתאימים את המדרגות עבורך

מדרגות הבית נחשבות לאלמנט מרכזי ובולט. גרם מדרגות משופץ וחדש יגרור אחריו תגובות התפעלות ויקנה מראה חדש ושונה לבית שלך. אנו באליסטון מייבאים, משווקים ומתקינים חיפויי אבן ושיש לכל סוגי המדרגות, לבית ולחוץ. אליסטון מציעים חיפוי אבן ושיש מרהיבים ואיכותיים, בעלי סגנון עכשווי, רטרו, יוקרתי או טבעי – חיפויי האבן שלנו מתאימים לכל הסגנונות ומסגרות התקציב. 

ריצוף מדרגות פנים

אם אתם מעוניינים בריצוף מדרגות פנים עבור הבית שלכם, אליסטון היא הפתרון האידיאלי. אנו נסייע לכם בבחירת החיפוי המתאים ביותר לאלמנט העיצובי הקיים אצלכם בבית, חיפוי שישתלב באופן הרמוני עם הסגנון שלכם ויתאים לצרכים ולתקציב שלכם. אנחנו מציעים מגוון רחב של אבני חיפוי ושיש למדרגות הפנים, החל ממרצפות אבן טבעית, המגיעות במגוון צבעים, דפוסים וגדלים ועד לחיפויי שיש מרהיבים ויוקרתיים. אצל אליסטון אתם תמיד תצאו מרוצים – הידע, הניסיון והשירות האדיב יסייעו לכם להגדיר מחדש את אופיים וחזותם של מדרגות הפנים והבית כולו. 

ריצוף מדרגות חוץ

כשמדובר בריצוף חוץ אנו מסתכלים על פרמטרים שונים לחלוטין. חברת אליסטון הינה ספק מרכזי למרצפות חוץ לחצרות, גינות וכמובן גם למדרגות. ניתן ליצור מרצפות למדרגות החוץ בעזרת כל חיפוי אבן או שיש. אנו באליסטון נעזור לכם להתאים את הריצוף האידיאלי עבורכם מתוך מבחר האבנים והשיש הרחב הנמצא אצלנו בתצוגת החוץ, ותוך מתן דגש על בחירת חומרים עמידים בתנאי מזג האוויר, התאמת הריצוף למרצפות החצר ועיצוב אלגנטי שישתלב בהרמוניה עם הקו העיצובי בבית.

למה לבחור דווקא בנו?

רוצים לשמוע עוד?

מדרגות פנים

מדרגות פנים

מדרגות חוץ

מדרגות אבן

מדרגות המרוצפות באבן נחשבות לספינת הדגל של אליסטון ובעצם של כל מעצבי ואדריכלי פנים. אנו באליסטון מספקים מדרגות אבן  מותאמות אישית עבור לקוחותינו תוך התאמה לריצוף הקיים ולסגנון העיצובי הנוכחי. המומחיות שלנו באליסטון היא לדעת להתאים את חיפויי האבן לאלמנטים העיצוביים ועל ידי כך להיטמע בבית או בחצר באופן מושלם.

הלקוחות שלנו זוכים ליחס אישי ומקצועיות לאורך כל הדרך

אלי אטון