ריצוף אבן טבעית

אנו מאמינים שלא הגעתם לפה ביד המקרה, אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם אנשים אשר קו התפר בין עיצוב פנים מדויק לפונקציונאליות חשובה לכם לא מעט. אם אנחנו חוזרים מעט אחורה אנו מגלים כי עולם הריצוף היה עולם פרקטי ותו לא, יחד עם זאת בשנים האחרונות אנו רואים את התפתחות עולם עיצוב הפנים ולא מעט אנשים מבינים כי ריצוף הבית היא הדרך שלכם לשדר את עצמכם בצורה טובה יותר אל החלל, כמו כן ניתן לשלב בין עיצוב פנים מלא הרמוניה אל מול פונקציונאליות, עמידות ופרקטיות.

 

מאיפה הגיעה אלינו האבן הטבעית?

לא מעט אנשים תוהים מאיפה הגיעו אלינו האבנים הטבעיות. כאשר אנחנו מדברים על מקורם של האבנים הטבעיות אנו למעשה מדברים על הסלעים. אבן טבעית היא למעשה גושים הנחצבו בצורה ייעודית מן סלעים שונים ועברו תהליך ארוך ומייגע של ניסור לשם התאמתם לגדלים שונים ולטקסטורות שונות. היות ומדובר במחצב בעל עמידות גבוהה ולא מעט יתרונות הוא הופך לבחירה הטבעית בכל הקשור לריצוף פנים וחוץ.

 

ריצוף: מספר את הסיפור של החלל שלכם

כאשר אנחנו מדברים על ריצוף אנו מדברים על הדרך שלכם לספר את הסיפור של החלל שלכם אל העולם בצורה מושלמת ובהרמוניה. דרך בחירת הריצוף הנכון אנו יכולים להגדיר בצורה נכונה את החלל שלנו – האם אנו רוצים לשדר שזה חלל יוקרתי, או שמא אנו נרצה לשדר שזה חלל כפרי. באותה הנשימה אנו נוכל לייצר אווירות שונות ומגוונות לחלל שלנו – אווירת וינטג', אווירה המושתת על טבע ואמא אדמה, אווירה אורבנית והרשימה כמובן עוד ארוכה. אחד הדרכים לספר את הסיפור בצורה הטובה ביותר היא דרך אבן טבעית ייעודית.

 

ריצוף אבן טבעית: כל כך הרבה אפשרויות

ריצוף באמצעות אבן טבעית לבית נותן לנו לא מעט אפשרויות, אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי יש לא מעט סוגים שונים של אבנים טבעיות – טרוורטין, שיש, אבן צפחה, אבני גיר, גרניט, אבני חול, אבן צפחה והרשימה כמובן עוד ארוכה. כל אחד מן האבנים האלו מחזיק בלא מעט יתרונות המתאימים אותו לחללים מסוימים, כמו כן ניתן להגיד כי כל אחד מהם מיוחד ונותן את האפשרות לייצר אווירה שונה וחמימה באמצעות צבעים וגוונים ייחודים. כתוצאה ממגוון הרחב של האפשרויות אנו רואים מאות אלפי אנשים בעולם משתמשים באבן טבעית כבחירה הברורה מאליו עבורם.

 

אבן טבעית לריצוף: ריצוף הגינה

הגינה שלנו היא אחד החללים שהכי כיף לנו להיות בהם בבית, אנו משקיעים בה לא מעט זמן וטיפוח ואפשר להגיד כי קשה לפתוח את היום בלי כוס קפה בגינה. יחד עם זאת, יש חשיבות גבוהה לריצוף בגינה שלנו – לצורך העניין יש לא מעט חומרים גלם (כמו למשל חומרים סינטתיים) אשר במגע עם נוזלים ו/או גשם הופכים לחלקלקים ויכולים לגרום ללא מעט בעיות בלשון המעטה. אבן טבעית היא הבחירה הנכונה לגינה ולכל חלל פתוח מאחר והיא סופחת בצורה מושמת את המים אליה ולא מהווה שום מכשול לעוברים ולשבים. כך ניתן לשלב בין עיצוביות מפוארת ומודרנית, פונקציונאליות גבוהה ובטיחות.

 

מתאימה לחודשי הקיץ החמים

לא מעט לוקחים זאת בחשבון אך אנחנו רואים בזה בונוס לא קטן, לא מעט חומרי ריצוף אחרים "לוקחים" אליהם את מזג האוויר בחוץ, לדוגמא בחודשי הקיץ החמים הופכים את הרצפה לחמה לא פחות מה שהופך למטרד. רצפת אבן טבעית מתאפיינת בטמפרטורה קרירה ואחידה בכל עונות השנה ולכן הופכת את החלל לנעים ונוח.

 

עולם שלם של יתרונות

אנו יכולים לשבת ולדבר שעות על כמות היתרונות הנמצאים באבן טבעית, אנו מאמינים שאם הגעתם לעמוד זה סביר להניח שאתם כבר יודעים למה היא הבחירה הנכונה עבורכם. יחד עם זאת לא נשאיר אתכם בידיים ריקות ונספר לכן שבין היתרונות ניתן למנות: ריצוף חזק, ריצוף עמיד לאורך זמן רב, עלויות תחזוקה נמוכות, התקנה מהירה ונוחה אשר משפיעה לא מעט על המחיר, לא נשרטת בקלות(ישנם אבנים אלסטיות שלא נשרטות כלל), נותנות מעטפת מלאה בכל הקשור לחשיפה לתנאי מזג האוויר, מייצרות בידוד מושלם בחלל ונותנות את הטאץ' אפ העיצובי ללא שום עוררין.

 

ריצוף אבן טבעית לבית: רק עם המומחים של אליסטון

עולם הריצוף הוא עולם שלם, אם אתם שואלים את המומחים של אליסטון עולם זה הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש. לכן, כאשר אנחנו ניגשים לרצף את הבית שלנו, על אחת כמה וכמה עם חומר כמו אבן טבעית מוטב שאנו נעבוד עם אנשי מקצוע בצד שלנו. חברת אליסטון בהנהגתו של אלי סטון בעלת ניסיון של למעלה מ – 30 שנה בכל הקשור לעולם האבן והשיש. אנו מתייחסים לכל פרויקט כאילו היה הפרויקט הראשון שלנו ומזמינים אתכם לפגישת יעוץ בה נבנה אפיון מדויק של החלל שלכם ונלווה אתכם עד סיום הפרויקט. זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור אליסטון.