קופינג לבריכה

מעלים את איכות החיים

עם עליית איכות החיים בישראל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים להגשים חלום ולבנות בריכה פרטית בביתם. בניית בריכה בבית דורשת אנשי מקצוע וחומרי גלם איכותיים על מנת להבטיח עיצוב מתאים ועמידות לאורך זמן. אחד הדברים המשמעותיים בבניית הבריכה הוא בחירת קופינג לבריכה .

מבחר רחב של ריצוף וקופינג לבריכות מחכים לכם בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

בחירת קופינג לבריכה

כאשר אנו בוחרים קופינג לבריכה הנקרא גם ספי אבן לבריכה, אנו צריכים להתחשב במספר פרמטרים חשובים.
הראשון הוא העיצוב, עלינו להתאים את ספי האבן לצבע ומרקם הריצוף בתוך הבריכה, מסביב לה, לחיפוי האבן של הבית ולאווירה אותה אנו רוצים לייצר.
 בנוסף לעיצוב חשוב מאוד לבחור באבן המונעת החלקה. בחירת אבן אנטי-סליפ היא דבר חיוני מאוד לשמירה על הבטיחות בסביבת הבריכה.
 הפרמטר המרכזי האחרון הוא עמידות: עלינו לבחור באבן המתאימה לסביבה רטובה באופן תמידי. במידה ותבחרו אבן לא מתאימה, תחזוקת הבריכה תהפוך יקרה ומעסיקה הרבה יותר. על האבן להיות עמידה בפני תנאי חום וקור וחסינה לרטיבות על מנת למנוע רטיבות באיזור הבריכה.
אנו באליסטון מספקים מבחר רחב של אבני סף לבריכות בגדלים וצבעים שונים ונשמח לעזור לכם בבחירת האבן המתאימה ביותר.

למה לבחור דווקא בנו?

רוצים לשמוע עוד?

ריצוף בריכה וקופינג

ריצוף מסביב לבריכה

גם על ריצוף החוץ מסביב לבריכה עלינו לשים דגש. יצירת החזות המתאימה לבית עם בריכה דורשת הרמוניה בין כל חלקי עיצוב החוץ. כאמור עלינו להתאים את ריצוף החוץ מסביב לבריכה לחיפוי הקירות החיצוניים של הבית, לספי וריצוף הבריכה עצמה וכמובן לבחור באבן  עמידה בפני חום קור ומונעת החלקה.

אבן לכיסוי הבריכה

אנו באליסטון מספקים גם אבנים לכיסוי בריכה הידראולית. כיום, רבים בוחרים בבריכה הדיראולית. הכיסוי ההידראולי בטיחותי מאוד, שומר על חצר גדולה ומוסיף המון בפן העיצובי.

הלקוחות שלנו זוכים ליחס אישי ומקצועיות לאורך כל הדרך

אלי אטון