חיפוי שיש

בשנים האחרונות יחד עם עליה ניכרת בעולם בכל הקשור לעולם עיצוב הפנים והחיפויים אנו רואים יותר ויותר אנשים משתמשים בחיפויי שיש לצרכים שונים. כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו מדברים על אחד מבין חומרי הגלם האיכותיים ביותר לשם חיפוי, עיצוב ואיטום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות על השיש, על היתרונות הטמונים בו והמקרים בהם אנו סביר להניח נפגוש אותו. אנשי המקצוע של אליסטון ריכזו עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי עבורכם.

 

מניין הגיע אלינו השיש?

כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו למעשה מדברים על סלע משקע ימי אשר עבר תהליך של התמרה מאחר ונחשף בצורה ישירה אל חום, לחות ו/או לחץ של כדור הארץ. אנו רואים כי כבר משחר הימים נהגו היוונים לפסל פסלים משיש כאשר בנו את המקדש פרתנון באתונה, גם הרומאים והפרסים היו משתמשים בשיש גם הם. כיום במאה ה – 21 השיש נחשב לאחד מן חומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר לשם לא מעט מלאכות ואנו רואים אותו לרוב בצורתו המעובדת לשם חיפוי קירות, שולחנות ודלפקים, משטחים לחדרי אמבטיות ועוד.

 

הבחירה של מאות אלפי משקי בית בישראל

חיפוי שיש הפך בשנים האחרונות לבחירה של מאות אלפי משקי בית בישראל, אתם בטח תוהים מה גורם לכל כך הרבה ישראלים ובעולם לקחת חלק במהפכת השיש הגדולה. כאשר אנחנו מדברים על השיש אנו מדברים על חומר גלם איכותי אשר נותן לנו את האפשרות לשדר יוקרה, מודרניות, אלגנטיות ואף אצילות באותה הנשימה. כמו כן ניתן לשחק עם השיש וליצור לא מעט משטחים בגדלים שונים ובצורות שונות של שיש מה שהופך את מלאכת העיצוב לקלה עוד יותר.

 

מה עליכם לדעת לפני שאתם בוחרים חיפוי שיש?

כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו מדברים על מגוון רחב של טקסטורות, מרקמים ועיצובים אפשריים. כאשר אתם בוחרים את חיפוי השיש לחלל שלכם אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם מספר שאלות – איפה אנו מעוניינים להשתמש בחיפוי (מטבח, חצר, אחד מן חדרי השינה או אפילו הסלון), מה היא השפה העיצובית הקיימת בחלל ואיך אנו משלבים בין חיפוי השיש לעיצוב הקיים של החלל בצורה מושלמת. עלינו לזכור כי חיפוי שיש הוא חלק בלתי נפרד מן עיצוב הבית לכן יש חשיבות בהתכתבות עם שאר הרהיטים והחפצים בהרמוניה מושלמת.

 

מה הם היתרונות של חיפוי שיש?

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי שיש אנו רואים לא מעט יתרונות, ריכזנו עבורכם מספר יתרונות מיני רבים על מנת שתכירו מעט את השיש:

  • חומר בעל עמידות גבוהה – שיש נחשב לאחד מן החומרים בעלי העמידות הגבוהה ביותר בעולם החיפויים. למעשה שיש לא נוטה להישרט ו/או להיסדק בקלות ושומר על המראה שלו לאורך עשרות שנים ללא שום פעולות תחזוקה שוטפות ומיוחדות.
  • אפשרויות עיצוביות רבות – כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו מדברים על אחד מן החומרים העיצוביים ביותר, ניתן לראות שיש מעובד על כל צורותיו במרקמים, טקסטורות, צבעים ועיבודים שונים. העובדה שניתן לעצב בהתאמה אישית את החלל נותן לאנשים את האפשרות להתפרע מחשבתית ולהגשים את החלומות העיצוביים הכי פרועים שלהם.
  • קדיחה בקלות – לעומת חיפויים אחרים לדוגמת זכוכית ניתן לקדוח בשיש בקלות מה שנותן לנו את האפשרות ליצור לא מעט פונקציות עיצוביות לצד רהיטים פונקציונאליים – מתלים ייעודים למטבח, מדפים, כיסאות, שולחנות ועוד.

האם ישנה אחריות על עבודת שיש?

כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו מדברים על אחד מן החומרים האיכותיים והעמידים ביותר. בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אשר מספק שיש אמיתי יתן לכם אחריות רבת שנים אשר תצדיק את איכות החומר ואת הבלאי הטבעי שלו – מה שיעניק לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות.

 

איך לבחור חיפוי שיש?

בחירת חיפוי שיש הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש, יחד עם ירידה אל עובי הקורה ואל עולם השיש אנו מגלים כי מדובר בעולם רחב, מגוון בעל לא מעט אפשרויות עיצוביות ופונקציונאליות. אנו מציעים לכם לא ללכת לאיבוד בתוך עולם השיש ולעבוד יחד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר יעזור לכם לבחור את השיש המתאים ביותר עבורכם בהתאם לתקציב שלכם, לעיצוב הכולל של חלל הבית שלכם ולאופיים של דיירי הבית. חיפוי שיש הוא פריט עיצובי לכל דבר ועניין וקיים צורך בהתכתבות מושלמת של החלל בו חיפוי השיש ו/או מוצר השיש נמצא.

 

חיפוי שיש עושים עם אליסטון

חברת אליסטון הינה מבין החברות החלוצות והמובילות במשק בענף האבן והשיש. החברה הוקמה על ידי אלי אטון בעל ותק, מוניטין ואהבה רבה לתחום למעלה מ – 30 שנה. במשך השנים החברה נתנה מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת ללא מעט לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ואף בעלי מקצוע מן התחום. החברה צברה את אהדת הציבור והפכה לבחירה הטבעית של לא מעט אנשים בישראל, מעוניינים בחיפוי שיש? אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

בחירה נכונה מתחילה באליסטון – אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!