חיפוי קירות

אם אנחנו חוזרים עשרות שנים אחורה אנו מגלים כי חיפוי קירות היו אך ורק לשם שמירה והגנה על קירות מסוימים בבית או מחוץ לבית, קירות אלו לרוב היו קירות אשר מועדים לפורענות בגלל רטיבות, מים ו/או חלק מנזקי מזג האוויר השונים. אך אם אנחנו נכנסים לעובי הקורה אנו מגלים כי בשנים האחרונות חלה עליה גדולה בעולם עיצוב הפנים ואנשים רבים הבינו כי דרך חיפוי קירות איכותי ניתן לייצר עיצוביות מעולה ומושלמת לחלל, לעצב את הבית בהתאמה אישית ובאותה נשימה ליהנות מכל היתרונות הפונקציונאליים אותם אנו מרוויחים דרך חיפוי הקיר. אנשי המקצוע של חברת אליסטון המתמחה באבן טבעית ושיש החליטו לעשות לכם מעט סדר.

לפני הכל: מה זה בעצם חיפוי לקיר?

לפני שאנחנו מתחילים לדבר על סוגי חיפוי לקיר מוטב שנבין מלכתחילה מה בעצם אומר חיפוי קיר. כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אנו מדברים על למעשה "כיסוי" לקיר, הכיסוי לקיר נעשה באמצעות חומרים גלם ייעודים אשר מטרתם לענות לנו על מספר צרכים – הן צורך עיצובי והן צורך בטיחותי והגנתי. בשנים האחרונות אנו רואים עלייה מתמדת במודעות בכל הקשור לחיפויים. לא מעט חללים בבית ומחוץ לבית צריכים חיפוי הולם על מנת לשמור על עצמם עמידים ואיכותיים לאורך זמן.

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי לקיר בבית אנו לא יכולים להתעלם ממספר מוקדים חשובים במיוחד – חיפוי קיר במטבח, בסלון, בחדר השינה ובחדר האמבטיה. כאשר אנחנו מדברים על חיפוי קיר במטבח אנו מדברים על שילוב בין עיצוביות בלתי נשכחת, נוחות עבודה ובאותה נשימה שמירה על החלל בצורה נכונה ובריאה(לא צריך לספר לכם עד כמה מלוכלך ולח אזור המטבח בבית), חיפוי חדר השינה יכול לתת לנו מעטפת עיצובית ובאותה נשימה גם בידוד נכון משאר הבית והעולם שבחוץ ולהעניק לנו את הפרטיות אותה אנו כה רוצים. באותה הנשימה אל לנו לשכוח את חדר האמבטיה אשר נחשב לאחד החללים החשובים ביותר בבית, חלל זה נחשב לאחד החללים הבעייתיים יותר מבחינת עמידות ונחשב מועד לפורענות – לכן אנו נצטרך לתת לו פיתרון הגנה הולם.

חיפויים: גם לשם הסתרה ותיקון פגמים

לא מעט פעמים אנו נרגיש שהחלל שלנו מושלם ואנו לא רואים סיבה לעשות עכשיו חיפוי לבית שלם ו/או למספר חדרים. לא מעט פעמים אנו מוצאים את עצמנו עדים לנזקים שונים אשר נגרמים כתוצאה מנזקי מזג האוויר (נזקי מים, נזילות) ולפעמים אלו יכולים לבוא אלינו כתוצאה ממגע אדם. כאשר אנחנו מדברים על חיפויים אנו מדברים על הדרך שלכם לספק לעצמכם מענה שלם גם לבעיות נקודתיות דרך חיפוי. חיפוי זה יעזור לכם לטפל בכל הפן האסתטי שנפגע כתוצאה מנזקים וסדקים אלו ולתת לכם את המראה אותו אתם כה רוצים.

כמו כן, אנו ממליצים לחפות את קירות החוץ שלכם על מנת להגן על המבנה שלכם בצורה אופטימאלית אל מול נזקי האוויר, לבודד את עצמכם מן העולם שבחוץ ולתת מעטפת הגנתית מלאה לבית שלכם.