חיפוי פנים

חלפו הימים של קירות חשופים ומשעממים שגורמים לבית שלכם להרגיש ריק וסטנדרטי. אמנם יש מספר חיפויי פנים שיכולים לשמש בתים רבים, אך אנו מאמינים שבעזרת חיפוי אבן לקירות פנים, תוכלו להינות ממראה ייחודי מחד וביתי וחמים מאידך. באמצעות חיפוי אבן טבעית ניתן להוסיף עומק ואופי לחדר, כך שהחלל ייראה רענן וחדשני אפילו במינימום מאמץ.

מהם היתרונות של חיפוי לקירות פנים?

אבן טבעית לחיפוי קירות פנים מספקת תוצאה דקורטיבית אך גם עמידה ויכולה לכלול אבנים כמו גרניט, אבן חול, צפחה ונוספים. אפשר להשתמש בחיפוי פנים לקירות העשויים מבטון, פלדה או מלט, בכל אחד מחדרי הבית. פעמים רבות, כל חדר יאופיין בפונקציונליות ומראה שונה, ולכן תותאם לו האבן הטובה ביותר עבורו, מבחינת צבע, טקסטורה ודוגמא. היתרונות העיקריים של החיפוי באמצעות האבן הטבעית היא בעצם העובדה שאבנים אלה עשויות להוסיף אלגנטיות ואופי לחלל הנדרש.    

מעבר לפן האסתטי של חיפוי האבן, היא יכולה לשמש ככיסוי מגן על הקירות וגם לסייע בבידוד או בשמירה על טמפרטורת הבית. יתרונות אלו יכולים להתבטא בכל חדר בבית, כאמור, באופן אחר. בעוד שבמטבח, וודאי תיהנו מאבן אסתטית אשר תשמור על הקיר מפני השפרצות של לכלוך ושמן, בחדר השינה תוכלו להינות מבידוד טוב יותר של קירות החדר ובסלון תיהנו מבידוד של טמפרטורה באופן יעיל וטוב יותר.

איך מתאימים את החיפוי לעיצוב חלל החדר?

חיפוי אבן טבעית יכולה לעשות את הרושם הפראי והכפרי בו אתם מעוניינים כבר עם הכניסה אל הבית, על קירות המבואה. חיפוי הכניסה לבית מייצר אפקט חם ומרגיע כבר כשהאנשים, הן האורחים והן דרי הבית נכנסים אל הבית. מראה מהמם של חיפוי אבן יכול להתקבל גם אם תשתמשו באבן לחיפוי קירות המטבח, בעיקר באזורים המיועדים לטפטוף או לכלוך, כמו למשל מאחורי הברז או הכיריים. חיפוי אבן במטבח עשוי להגדיר את המרחב הרצוי וידגיש את מראה המטבח ואת התכתבות הסגנונות אלה באלה.   

כאשר מדברים על חיפוי פנים, אפשר גם להשתמש במראה האבן הטבעית המיוחדת כחוצץ בין פונקציות הבית השונות. אפשר לייחד חלל אחד מבין חללי הבית האחרים באמצעות חיפוי אבן על קטע מקיר, כדי ליצור חללים מובחנים. אבני הפרא עשויות לספק משחק מעניין של צל ועומק, כך שחיפוי קיר האבן יגנוב את אור הזרקורים מכלל קירות הבית ויעמוד בניגוד יפה לגוונים הבהירים יותר בבית, אם קיימים. לכל מראה שלא תבחרו, חייבת להתאים האבן המיוחדת, אשר נדרשת להיעשות ולהיות מיוצרת באופן האיכותי ביותר.

האם ישנן מגבלות לחיפויי פנים?

באופן כללי, כמעט ולא קיימות הגבלות לחיפויי פנים, אולם השיקול החשוב ביותר עבור מי שמעוניין לבצע חיפוי שכזה באמצעות אבן טבעית הוא לוודא שהקיר עצמו מתאים לכך. למרות שהאבנים אינן שוקלות משקל רב, וחלקן אף קלות כאשר חושבים על המוצר הסופי, עדיין הן לא יוכלו לחפות קיר גבס למשל. חיפוי זה אינו קביל לא רק בגלל שהקיר עלול לא להיות חזק מספיק, אלא בעיקר כי קיר הגבס מורכב בעיקרו מגבס ונייר, וכשחושבים על זה הוא גם לא יתאים לכיסוי באבן.

עם זאת, אם תהיו מעוניינים בכך, אפשר יהיה לפתור גם בעיה זו באמצעות חיזוק הקיר באמצעים שונים. חיפוי האבן הינו כה קל לביצוע על קיר פנימי, כך שגם על המגבלות הפוטנציאליות נוכל להתגבר באופנים שונים, בעיקר כדי שאתם תוכלו להיות שבעי רצון ולהתלהב שוב מביתכם.

מדוע מומלץ לרכוש חיפוי קיר באליסטון?

אנו באליסטון עובדים על פרויקטים רבים אשר כוללים חיפויי פנים, החל מכניסות לבתים דרך גומחות שונות, חדרי מדרגות, חדרי אירוח ועוד רבים. למעשה חיפוי באבן טבעית או אחרת תתאים לכל קיר ופונקציה נדרשת, כך שאנו לא מפסיקים להיות מופתעים מהדרכים השונות שהלקוחות שלנו חולמים להשתמש במוצרינו. ככל שעיצוב הפנים תופס תאוצה, אנו רואים עלייה בבניית וחיפוי אבן על קירות הבית, עקב קלות ההתקנה, המראה והבעיות שהוא פותר.

אם גם אתם מעוניינים באבנים איכותיות, כמו אבן לקט איכותית ונדירה היישר מהמחצבות באיטליה, וכדי להיות בטוחים שתקבלו את המוצרים הטובים, היפים, החדשניים והאיכותיים ביותר, כפי שאנו מספקים לכם באלסטון, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפונים: 054-4351940 (אלי) או 054-8182809 (שלו).