חיפוי קירות חוץ

אין זה משנה אם אתם גרים בבניין מגורים גדול או שמא יש לכם דירה המתבססת בשטח פרטי שלכם, כאשר אנחנו מדברים על חיפוי קירות חוץ אנו מדברים על לא מעט יתרונות הן עיצוביים והן פונקציונאליים. אנשי המקצוע של אליסטון החליטו לעצור את יום העבודה שלהם ולשפוך לכם מעט אור בכל הקשור לחיפוי קירות חוץ.

אבן טבעית לחיפוי קירות חוץ

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי קירות חוץ אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, ישנם לא מעט חומרי גלם ודרכים בהם נוכל לעשות את החיפוי ולפעמים אפשר ללכת לאיבוד מבין כל ההיצע. יחד עם זאת, אחד החומרים הטובים, העמידים והפופולריים ביותר בתחום היא האבן הטבעית. חיפוי קירות חוץ באבן טבעית נחשב לחיפוי עמיד, בעל עלויות תחזוקה נמוכות, עמידות לאורך זמן וכל זה מבלי להתפשר בשום צורה על הויזואליות.

חיפוי באבן טבעית: פנים רבות לו

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי באבן טבעית אנו מדברים על שילוב בלתי נגמר של עיצוביות לפונקציונאליות ועמידות גבוהה. לא מעט אנשים שואלים את עצמם "מה ניתן לעשות כבר עם אבן?" התשובה היא לא מעט. הנראות אותה אנו מקבלים מן האבן הטבעית היא נראות יוקרתית, מודרנית ומפוארת. יחד עם זאת, ניתן לשנות ולבחור את צבע האבן בהתאמה, כמו כן גם את המרקם שלה. מה שהופך את כל מלאכת החיפוי לחלק בלתי נפרד מן עיצוב החוץ של הבניין ו/או בית פרטי. בין האבנים ניתן לראות:

  • אבני חירבה
  • אבני לקט
  • אבנים פראיות

חיפוי חוץ למעטפת הבית: מה הם היתרונות?

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי מחוץ למעטפת הבית אנו מדברים על מעטפת חיצונית אשר עוטפת את הקיר ומכסה אותו, כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי לא מעט בניינים בישראל לא מחזיקים בחיפוי חוץ איכותי, כמו כן אלו שכן נעשה אצלם חיפוי, חיפוי זה נעשה לפני כמה עשרות שנים ויש לשקם את המעטפת על מנת להבטיח את בטיחותם ואיכות חייהם של הדיירים. חשוב להבין כי מעטפת הבניין היא זו ששומרת עליכם מנזקי מזג האוויר, מבודדת אתכם מן רעשים, רעידות ולמעשה היא זו המפרידה בינכם לבין העולם שבחוץ. חיפוי חוץ למעטפת הבית הוא חובה מאחר והזנחה כבירה יכולה להוביל למצבים לא נעימים – פגיעה אסתטית בחוץ המבנה בתור התחלה ולבסוף אף פגיעה ביציבות ואיכות המבנה, מצב אליו אף אחד לא רוצה להגיע.

חיפוי חוץ: למה אנו צריכים את זה?

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי חוץ אנו רואים מספר סיבות אשר גורמות ל-לא מעט אנשים להרים את הכפפה ולהזמין את אנשי המקצוע של אליסטון:

  • אסתטיקה ונוי

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי חוץ אנו רואים כי לא מעט פעמים הלקוחות ניגשים אלינו דווקא מטעמים אסתטיים, זה יכול להיות כחלק משיפוץ של חזית הבניין, שיקום של חזית הבניין ו/או בית פרטי. כמו כן, אלו יכולים להיות לשם הסתרה של סדקים ו/או שקעים במטרה ליצור מראה נקי, חלק ולא מתפשר.

  • בידוד מרעשים

חיפוי חוץ הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, אחד הדברים אותם אנו מקבלים במסגרת חיפוי חוץ איכותית היא השלמה של בידוד מרעשים מן העולם שבחוץ לתוך הבניין שלנו.

  • בידוד ממים

לא מעט מן המקרים אנו נרצה לבודד את הדירה שלנו ממים, נזקי מזג האוויר והטבע ולמנוע מצבים לא נעימים. יחד עם חיפוי אנו יכולים ליצור שכבה נוספת אשר שומרת עלינו מן נזקי מזג האוויר ויוצרת בידוד הרמטי ומלא.

 

חיפוי קירות חוץ: עיצוב בהתאמה אישית

אחת המלאכות המאתגרות והקשות ביותר לדעת בעלי מקצוע ולקוחות רבים הוא עניין העיצוב, אנו יודעים כי לחיפוי יש לא מעט יתרונות בכל הקשור לבידוד מירבי, עמידות אך יחד עם זאת חשוב לנו כי החזית של הבית ו/או הבניין שלנו יהיו לא פחות ממרשימים. מראה החוץ של הבית שלנו אומר לא מעט על שוהי הבית, כמו כן הוא הדבר הראשון שאתם, בני משפחתכם והאורחים שלכם יראו. לכן, יש צורך לעבוד אל מול חברה איכותית ובעלת ניסיון בכל הקשור לחיפוי קירות חוץ על מנת לאפיין בצורה נכונה את הצרכים העיצוביים שלכם ביחס לאופי הבית ו/או הבניין, לעיצוב השכונתי, ואף חיפוי אשר יתכתב בצורה נכונה ומלאת הרמוניה עם שאר החלל מסביב – כן זה אפשרי.

מתמחים בחיפוי קירות חוץ: אליסטון

חברת אליסטון הוקמה על ידי אלי אטון בעל ותק, מוניטין וניסיון של למעלה מ – 30 שנה בענף האבן והשיש. במשך השנים עבדה החברה אל מול לקוחות עסקיים ופרטיים רבים ונתנה מעטפת מלאה בכל הקשור לריצופים פנים וחוץ, חיפוי קירות חוץ, מדרגות, בריקים, משטחי אבן ופורצלן למטבח ועוד.  מאחר והחברה בעלת ניסיון כביר בתחום ומלווה את כל התהליך בצורה מקצועית אנו רואים אלפי משקי בית בישראל מתייחסים לאליסטון כבחירה הטבעית. מעוניינים בחיפוי קירות חוץ? הגעתם למקום הנכון!