אבן לקט פראית

מה במאמר

ארבעת הטרנדים החמים בעולם חיפויי האבן

עולם חיפויי האבן מלא בסגנונות וסוגי אבנים, חיפויי חוץ וחיפויי פנים והמון טקסטורות צבעים וצורות. ריכזנו עבורכם את מיטב הטרנדים החמים של השנה בעולם חיפוי האבן, מהן האבנים המבוקשות ביותר ומה הטרנד החדיש ביותר? המשיכו איתנו!

אבנים טבעיות

רוב הטרנדים החמים בעולם האבן כיום הם מאבנים טבעיות. קיים מבחר רחב של אבנים טבעיות לחיפויי פנים וחוץ, האבנים קיימות במאות צבעים, מרקמים וצורות. המבחר הרחב מאפשר לכל אדם להתחבר לסוג אבן לפי טעמו אך מהצד השני, מגוון סוגי האבן יכול לבלבל ולהקשות על הבחירה.

אבן פראית

הטרנד החם ביותר בעולם חיפויי האבן! אבנים פראיות הפכו מבוקשות ביותר. אי הסימטריה הטבעית מחד והיוקרתית מאוד מאידך הפכו את האבן לפופולארית כל כך. האבן מתאימה לנוף הישראלי בכל חלקי הארץ, משתלבת היטב גם באיזורים עירוניים וגם באיזורים כפריים.
האבן המגיעה בגדלים וצבעים שונים הניתנים לבחירה ומורכבת כיצירה של אמן. מתקיני האבן ירכיבו את האבנים אחת אחרי השניה בהתאמה מקסימלית כמו פאזל. חיפוי באבנים פראיות הנקראות גם אבני לקט עונות על בקשה חוזרת ונשנית של צרכנים- עיצוב ייחודי! צורת ההרכבה והחוסר הסימטריה מעניקה לקיר מראה אחר ושונה.

אבן אלסטית

אבן אלסטית לסלון
עיצוב בעזרת אבן אלסטית

האבן הטבעית המתאימה גם לפנים וגם לחוץ כל כך מיוחדת בגלל עובייה הלא נתפס, בקלות ניתן להתבלבל ולחשוב שמדובר בחתיכת קרטון. עם האבן האלסטית ניתן לחפות את הקירות החיצוניים של הבית במגוון צבעים, ליצור עיצובי פנים מהממים ואפילו ליצור תאורה מיוחדת המכוסה בעזרת האבן. מבחר השימושים הרב של האבן האלסטית הפך אותה לפופולארית ומומלצת במיוחד על ידי מעצבים ואדריכלים.

האבן  הנקראת גם אבן צפחה או אבן סיב היא נוצרת במכונה ייחודית המפרידה את שכבת האבן תוך תהליך מורכב. לאבן זו יתרונות רבים, היא חסינה בפני אש, מבודדת לחות ומשקלה קטן משמעותית מאבני חיפוי רגילות. הייתרון המשמעותי ביותר כאמור, הוא עובייה הייחודי- בין 1.5 ל-2 מ"מ בלבד!!

אבני חירבה

הטרנד שכבש את עולמם של מעצבים ואדריכלים שאוהבים עיצובי ווינטג'! האבנים שנלקחות ממבנים ישנים, עוברות עיבוד מיוחד, מורכבות כחיפוי חוץ בבתים חדשים ומעניקות מראה תנכי ואותנטי. בעזרת המראה העתיק אך היוקרתי ניתן ליצור חיפויים שונים בהתאמה לריצוף ולעיצוב הפנים וליצור עיצוב בעל טביעת אצבע ייחודית.

בריקים

הבריקים הפכו בעשורים האחרונים למבוקשים במיוחד בזכות המבחר הרב ומגוון העיצובים האפשריים בעזרתם. הבריקים מעניקים מראה יוקרתי. ניתן להשתמש בבריקים בחיפוי הסלון, המטבח, המקלחת וגם לחיפוי עמודים וקירות חוץ. רבים משלבים את הבריקים ביחד עם אבנים או קרמיקות נוספות.

לסיכום, בחירת האבן לבית היא אינה פעולה שבשגרה, לא כל יום משפצים או בונים בית וההחלטה כרוכה בשיקולים עיצוביים, טכניים ותקציביים.
על מנת לבחור באבן המתאימה ביותר עליכם להיעזר באנשי מקצוע- אדריכלים, מעצבים ומעצבות וכמובן בספקי האבן והקבלנים.

אנו באליסטון נשמח לעזור לכם בבחירת האבן לחוץ ולפנים ולשרת אותכם במקצועיות, לתת לכם יחס אישי ולשתף אותכם בניסיון הרב שצברנו במשך 30 שנות עבודה בעולם האבן והשיש.

 

רוצים לקבל ייעוץ מאליסטון ולבקר בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ?

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

לוגו אליסטון elistone

יחד אנחנו ננצח

10% הנחה על כל החיפויים וריצופי החוץ בהגעה למקום