בריקים מאבן טבעית

 

כאשר אנחנו מדברים על בריקים מאבן טבעית אנו מדברים על אחת מן השיטות המובילות, הטרנדיות והאיכותיות ביותר לשם חיפוי הבית הן מבחינת עמידות ופונקציונאליות והן מבחינת ויזואליות. בריקים נותנים לנו את האפשרות לתת חיפוי מלא לקיר בהתאמה אישית מלאה מאחר ומדובר בחומר דינמי הנתון לשינויים בזמן אמת תוך כדי שינוי צבע, מרקם וטקסטורה. המומחים של אליסטון החליטו לעשות לכם מעט סדר בכל מה שקשור לבריקים מאבן טבעית – הישארו איתנו.

 

יורדים לעובי הקורה: מה הם למעשה בריקים מאבן טבעית?

כאשר אנחנו מדברים על בריקים מאבן טבעית אנו מדברים על בריקים העשויים מאבן טבעית – אלו יכולים להיות בריקים מאבן גיר, אבן חול, כורכר, אבן טרווטרין ועוד. כל אחד מן האבנים הטבעיות הוא בעל יתרונות ויזואליים ופונקציונאליים. אנו מאמינים כי התאמת אבן טבעית לפנים ו/או חוץ הבית הם מלאכת מחשבת של ממש הדורשת התערבות של בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום.

 

לשדרג כל חלל בבית יחד עם בריקים מאבן טבעית

בריקים מאבן טבעית נותנים לכם את האפשרות לקחת כל חלל בבית שלכם ולשדרג אותו אלפי מונים, למעשה אנו רואים אנשים משתמשים בבריקים מאבן טבעית למגוון רחב של שימושים:

  • חיפוי קיר מטבח
  • חיפוי קיר פינת אוכל
  • חיפוי של קיר מרכזי בבית לשם הדגשתו ומתן יחס מיוחד
  • חיפוי חיצוני של הבית יחד עם בריקים מאבן טבעית המספקים מעטפת מלאה של בידוד ועיצוביות
  • חיפוי פנימי וחיפוי חיצוני על כל סוגיו

 

מה העלות של בריקים מאבן טבעית?

לא מעט אנשים תוהים מה העלות של בריקים מאבן טבעית, יחד עם ירידה לעובי הקורה אנו מגלים כי אין מחיר אחיד לבריקים מאבן טבעית מאחר וישנם לא מעט משתנים העלולים להשפיע על עלות הבריק. בין הפרמטרים ניתן לראות: סוג האבן הטבעית איתה נרצה לעבוד, גודל שטח העבודה, היקף שטח העבודה, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע ועוד.

 

איך אני יודע איזו אבן טבעית הכי מתאימה לי?

קיימים סוגים רבים ומגוונים של אבנים טבעיות כאשר כל אחד מן האבנים הוא עולם בפני עצמו, אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון יחד איתנו בה אנו נספר לכם על כל סוגי האבנים השונות, על היתרונות העיצוביים והפונקציונאליים שלהם וננסה להתאים בצורה הטובה ביותר את האבן המתאימה לחלל העיצובי של הבית שלכם ולאופיים של דיירי הבית.

 

אמרתם בריקים מאבן טבעית אמרתם אליסטון

אם תשאלו לא מעט משקי בית ובעלי מקצוע בישראל סביר להניח שלא מעט מהם יגידו לכם שבריקים מאבן טבעית כבר מזמן נחשבים לשם נרדף של אליסטון. חברת אליסטון בהנהגתו של אלי סטון מתמחה למעלה מ – 20 שנה בכל מה שקשור לפתרונות שיש ואבן ומספקת פתרונות עיצוביים ואיכותיים לקהל לקוחותיה בהתאמה אישית ובמקצועיות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו – זה הזמן לבחור נכון, זה הזמן לבחור אליסטון.