אבני לקט

 

אם אנחנו מדברים על עולם עיצוב הפנים והחיפויים אנו מגלים כי אחד הטרנדים הבולטים והעכשוויים ביותר הוא חיפוי באמצעות אבני לקט ייעודיות. כולנו זוכרים את הטיולים השנתיים אליהם הלכנו במרוצת השנים ניתן היה לראות את אבני הלקט על כל פני השטח בסגנונות שונים, צבעים ומרקמים. לא מעט אנשים בוחרים היום להשתמש באבני לקט על מנת לשלב עיצוביות יחד עם פונקציונאליות וחיפוי איכותי. מה הם אותם אבני לקט ששיגעו את העולם? אנשי המקצוע של אליסטון עושים לכם קצת סדר בבלאגן.

 

אבן לקט: טבע פראי ונושם אצלכם בבית

כאשר אנחנו מדברים על אבני לקט אנו למעשה מדברים על שנוצרה כתוצאה מבליה טבעית של פני הקרקע ולא כתוצאה של חציבה ו/או כל פעולה אחרת. אנו רואים בכל אזור בישראל ניתן למצוא סוגים שונים של אבנים בהתאם לאקלים ולאזור בו הם נמצאים. אבני הלקט נאספים מכל רחבי הארץ ונותנים לנו את האפשרות ליהנות מאבן מלאה ואיכותית יחד עם יכולות בידוד מרשימות ועיצוביות היסטרית.

 

אבנים עמידות ופונקציונאליות: חיפוי קירות יחד עם אבני לקט

אבני לקט הינם מזה שנים הבחירה הטבעית של לא מעט בעלי מקצוע ואנשים פרטיים בכל הקשור לחיפוי קירות חוץ, אבני הלקט עמידות בפני נזקי מזג האוויר ואינן דורשות שם תחזוקה מיוחדת. כמו כן, ניתן ליצור איתם לא מעט עיצובים מרהיבים ולשלב בצורה מושלמת בין עמידות, פונקציונליות לעיצוביות מרהיבה.

 

אבן לקט: האם זה מתאים לי?

אבן לקט היא למעשה שם כללי לסוגים רבים של אבנים אשר נוצרו כתוצאה מבליה טבעית של פני הקרקע, ניתן למצוא אבני לקט בצבעים שונים, טקסטורות ומרקמים. כתוצאה מכך אנו רואים כי אבני לקט יכולים להתאים לכולם מאחר וכל אחד יכול למצוא את הצדדים העיצוביים האהובים עליו באבן הלקט. כמו כן, מדובר בפתרון חיפוי מושלם ופונקציונאלי אשר הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של לא מעט משקי בית בישראל.

 

מהי העלות של אבני לקט?

אנשים רבים תוהים מה הוא המחיר של אבני לקט, יחד עם זאת המחיר משתנה בהתאם לסוג האבן, המרקם שלה והיקף העבודה. אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם אחד מן אנשי המקצוע של אליסטון לשם התאמת אבן הלקט הטובה ביותר עבורכם.

 

אמרתם אבני לקט אמרתם אליסטון

אנו מאמינים כי עולם עיצוב הפנים והחיפוי הינו אחד מן העולמות המגוונים ביותר, למעשה כאשר אנחנו מדברים על אבני לקט בפרט אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. לכן, כאשר אנו ניגש לחפות את הבית שלנו יחד עם אבני לקט טבעיות מוטב שנעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בצד שלנו. חברת אליסטון בבעלותו של אלי סטון הינה אחת מן החברות החלוצות והמובילות ביותר בתחום אבני הלקט ובעלת ניסיון של למעלה מ – 30 שנה. אנו מזמינים אתכם לליווי מלא משלב השלד והאפיון ועד לשלב הגמר. זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן שלכם לבחור אליסטון.