אבני מדרך

משאירים את החצר במראה הטבעי

אם נמאס לכם להתמלא בבוץ בזמן ההליכה בחצר או שאתם מעוניינים להוסיף לחצר מראה אותנטי ומסודר אבני דריכה הם הפתרון המושלם עבורכם

מבחר אבני מדרך מחכים לכם בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

אז למה דווקא מאליסטון ומה היתרונות?

אחד היתרונות הגדולים באבני מדרך היא היכולת לשמור על הנראות הטבעית של החצר. אצלנו באליסטון יש מבחר אבני דריכה בצבעים וטקסטורות שונות, המבחר הרחב שברשותנו מאפשר את התאמת האבן לחצר ולבית.  

אבני מדרך-השקעה לטווח ארוך

כל חומרי הגלם שאנו מספקים הינם באיכות הגבוהה ביותר על מנת לספק ללקוח מוצר שישאר איתו שנים רבות קדימה. אנו דואגים שאבני הדריכה שאנו מספקים עשויות מאבנים איכותיות, בעלות רמת ספיגות נמוכה ועמידות בפני השמש ופגעי מזג האוויר. 
האיכות אצלנו היא מעל הכל. 

שירות ומקצועיות

"אין חכם כבעל ניסיון"  אנו מביאים ניסיון של 30 שנה בעולם האבן והשיש, הניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים מאפשר לנו לעזור לכם בבחירת האבן, סוג ההתקנה ואם צריך גם בביצוע העבודה.

שאלות ותשובות

מה היתרונות העיצוביים בשימוש באבני דריכה?

אבני דריכה משתלבות בצורה מושלמת בגינה מאחר והם מספקות מראה טבעי. ניתן לשלב מספר צבעי אבנים וצורות שונות לפי התאמה אישית ולשחק עם צורת השביל. ייתרונות אלו מאפשרים ליצור מראה ייחודי ולשדרג את הגינה. 

מה השימושים העיקריים באבני דריכה?

משתמשים באבני דריכה בעיקר ליצירת שבילים בגינה אך ניתן ליצור משטחים אחידים וריצוף חוץ. 

ריצוף בעזרת אבני מדרך מבזלת
ריצוף בעזרת אבני מדרך

מה היא האבן המועדפת עבור שביל לגינה?

אנו ממליצים על אבן בזלת. הבזלת בעלת עמידות גבוהה בפני השמש ותנאי מזג אוויר קיצוניים. בנוסף אבן הבזלת צריכה תחזוקה מינמלית ונשארת לשנים רבות.